Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Produkty Linitop - który wybrać
Kategorie

Produkty Linitop - który wybrać

Produkty Linitop - który wybraćalt

 
Linitop produkuje szereg doskonałych produktów do dekoracji i zabezpieczania drewna. Oznacza to, że możesz mieć pewność, że znajdziesz produkt, który pasuje do Twoich potrzeb, ale wybór może sprawić, że ciężko będzie ustalić, który produkt najlepiej pasuje do Twoich wymagań.

 

Oto zestawienie produktów do drewna na bazie rozpuszczalników Linitop i tego, co każdy z nich robi najlepiej.
 

 

Linitop Classic
 

alt

 


Linitop Classic - dekoracyjna lakierobejca Linitop Classic to dobra, wszechstronna powłoka do drewna, zapewniająca ochronę przed warunkami atmosferycznymi, jak również doskonałą odporność na promieniowanie UV. Może być stosowany na drewnie wewnętrznym i zewnętrznym, a do wyboru jest  14 kolorów, w tym bezbarwny. Daje matowe wykończenie dla naturalnego wyglądu i tworzy bardzo elastyczną powłokę, która zapewnia minimalne ryzyko złuszczania i łuszczenia.

Jedną z cech charakterystycznych Linitop Classic jest bardzo wysoka zawartość ciał stałych, która pozwala każdej powłoce zapewnić około dwukrotnie większą ochronę niż w przypadku większości innych rodzajów powłok do drewna. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się w momencie, gdy chcesz dokładnie zabezpieczyć drewno, ale chcesz nanieść jak najmniej warstw, ze względu na presje czasu, koszty lub prostą wygodę. Linitop Classic jest również doskonałym środkiem do drewna ogólnego przeznaczenia, który będzie dobrze służył w większości zastosowań.

 


Linitop Solid
 

alt
 
Linitop Solid Lakier na bazie  rozpuszczalnika ma wiele cech, które oferuje Linitop Classic. Zapewnia doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i promieniami UV, występuje w wielu kolorach i jest odpowiedni dla większości drewnianych i zewnętrznych elementów. Ma również taką samą wysoką zawartość części stałych, jak Linitop Classic, zapewniając doskonałą ochronę przy każdej warstwie. Daje lekko matowe wykończenie.

Jednak Linitop Solid został opracowany, aby sprostać specyficznym wyzwaniom, dla których Linitop Classic nie jest do końca idealny. Oferuje formułę bez kapania, która ułatwia zastosowanie na pionowych powierzchniach, takich jak ściany, okładziny lub ogrodzenia. Zapewnia również wyższy poziom ochrony fizycznej, ożywiający efekt, co sprawia, że ​​jest to produkt z wyboru dla starszego lub uszkodzonego drewna.

 

Linitop Primer & Finish
alt
Primer & Finish po raz kolejny łączy cechy charakterystyczne powłok do drewna Linitop, takie jak mocna ochrona, szereg kolorów i elastyczna powłoka odporna na odrywanie. Jednak różni się ona znacznie od bejcy klasycznej lub litej i jest lepiej dopasowana do kilku konkretnych celów.

W przeciwieństwie do pozostałych dwóch produktów, jest to zabieg penetrujący drewno, który będzie barwił drewno głębiej, niż tylko zabarwiał powierzchnię. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacjach, gdy potrzebujesz głębszego i bardziej trwałego koloru. Może być stosowany samodzielnie do malowania drewna, ale może również służyć jako podkład pod jednym z innych produktów Linitop. Zapewnia o wiele głębszy i bardziej żywy kolor, poprawia wytrzymałość barwienia i pozwala połączyć właściwości innych produktów z wnikliwym ubarwieniem, które zapewnia Linitop Primer & Finish. Alternatywnie możesz użyć tego produktu jako prostej, penetrującego impregnatu do drewna, z dodatkową zaletą właściwości grzybobójczych, do stosowania pod przezroczystym lakierem.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu