Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Wszystko o akrylowych lakierach do drewna Linitop
Kategorie

Wszystko o akrylowych lakierach do drewna Linitop

Wszystko o akrylowych lakierach do drewna Linitopalt


 

Większość produktów do drewna to produkty na bazie rozpuszczalników, ale Linitop produkuje również gamę farb akrylowych na bazie wody. Podobnie jak lakiery na bazie rozpuszczalników, nadają się one do obróbki zarówno drewna wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Istnieje kilka zalet stosowania akryli w stosunku do tradycyjnych powłok, dzięki czemu są one lepszym wyborem dla wielu osób.


Zalety akrylowych farb do drewna

Akrylowe farby do drewna są na bazie wody, szybciej schną niż tradycyjne bejce. Oznacza to, że każda powłoka jest sucha i szybciej przygotowuje się do naniesienia następnej warstwy - zwykle w ciągu około sześciu godzin. Akryle pozwalają również na łatwiejsze czyszczenie; woda z mydłem będzie wystarczająca, o ile oczyścisz ją dość szybko. Chociaż woda jest składnikiem lakieru stosowanego do obróbki drewna, po suszeniu staje się trwale wodoodporna. Rzeczywiście, gotowa powłoka jest mocna, elastyczna i trwała, oferując doskonałą ochronę i zachowanie drewna wewnętrznego i zewnętrznego w szerokim zakresie struktur i przedmiotów.


Linitop Acryl Prim

 

alt     alt

Acryl-Prim- Jeden z  kluczowych produktów akrylowych na bazie wody oferowanych przez Linitop to podkład akrylowy Linitop. Jest to wielofunkcyjny produkt do obróbki drewna, który można stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami Linitop, w zależności od potrzeb i wymagań w zakresie ochrony drewna i kolorystyki.

Jego głównym przeznaczeniem jest używanie go jako trzywarstwowego produktu typu "wszystko w jednym". Zapewnia to doskonałą ochronę i penetruje drewno w celu uzyskania głębszych, bogatszych kolorów. Po nałożeniu wszystkich trzech warstw, zapewnia doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV i warunkami atmosferycznymi oraz pozostawia mikroporowate wykończenie. Jest dostępny w 14 kolorach i nadaje się do stosowania na pionowych powierzchniach.

Linitop Acrylic Prim nadaje się również do stosowania jako podkład początkowy, do nakładania na drewno przed innym produktem. W celu silniejszego połączenia z drewnem, a dzięki właściwościom penetrującym tego produktu zapewni głębsze zabarwienie.

 


Linitop Classic Acryl

 
alt    Linitop Classic Acryl to akrylowa wersja popularnego lakieru do drewna Linitop Classic. Oferuje wszystkie te same zalety. Obejmuje to doskonałe, elastyczne wykończenie ochronne, wysoki poziom odporności na promieniowanie UV i właściwości nie kapiące. Trwałość Linitop Classic Acryl oznacza minimalną konserwację, w większości przypadków wymagającą odnowienia co pięć lat. Jest dostępny w sześciu kolorach i daje półprzezroczyste satynowe wykończenie.

Linitop Classic Acryl zachowuje wszystkie właściwości  oryginalnego Linitop Classic który dla wielu osób jest najlepszym wyborem. Oprócz tych zalet, posiada wszystkie zalety farb akrylowych. Oznacza to, że uzyskujesz szybciej schnące powierzchnie i łatwiejsze czyszczenie za pomocą mydła i wody bez uszczerbku na poziomie ochrony  jaką otrzyma drewno.

Możesz używać Linitop Classic Acryl lub nakładać go na powłokę Linitop Acrylic Prim, która posłuży jako podkład dla lepszej przyczepności i zabarwienia.
 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu